20’nin Üzerinde Tahmini Doğru Çıktı! Yeni Tahminiyse: Ripple Yüzde 80 Fırlayacak

20’nin Üzerinde Tahmini Doğru Çıktı! Yeni Tahminiyse: Ripple Yüzde 80 Fırlayacak

Ekim 21, 2020 1 Yazar: Aytug Yerli

Bitcoin her zamankinden daha fazla yükselişe geçti ve Ethereum DeFi trendinden dolayı çok güçlü görünüyor. Bununla birlikte Ripple (XRP), iki yıldır düşüş trendinde yer alıyor. Ancak XRP/BTC ticaret çiftinde yeni tetiklenen ve geçmişte ortalama %80’lik artışa yol açan bir sinyal, bu durumu yakında değiştirebilir. Şimdi XRP, 2 yıldır piyasada kaybetmiş olduğu kazancını geri kazanabilecek mi?

Tony Spilotro: Ripple, TD Sequential’de Bir TD 9 “Satın Alma” Kurulumunu Tetikledi

Popüler analist olan Tony Spilotro’ya göre, bir dizi yana doğru fiyat hareketinden sonra Ripple, haftalık grafiklerde bir boğa sinyali oluşturdu. Ripple, TD Sequential göstergesinde bir TD Sequential İndikatörüne göre “Satın Alma” kurulumunu tetikleyecek kadar düştü. Sinyal sadece Bitcoin ticaret çiftinde görünürken, analiste göre USD çifti sayımı yeniden başladı. Bununla birlikte analiste göre, günlük grafiklerde USD çifti geçen hafta aynı sinyali tetikledi, ancak sonuçlanması beklenen yükseliş henüz yeni başlıyor.

TD Sequential göstergesi, diplerin ve zirvelerin ne zaman geleceğini tahmin etmek için kullanılan bir göstergedir. Tony Spilotro’ya göre, gösterge şimdi XRP’de bir tersine dönme olasılığının olduğunu tahmin ediyor. Analiste göre, benzer sinyaller daha önceki dönemlerde Ripple grafiklerinde de görülmüştü. Tony Spilotro’ya göre, TD Sequential “Satın Alma” kurulumu geçmişte ortalama %80’lik bir artışa yol açtı. Bu nedenle analist, benzer bir rallinin yakında gerçekleşebileceğini düşünüyor.

İşte TD Sequential İndikatörünün Başarılı Tahminleri

TD Sequential, son dönemde piyasada oldukça başarılı öngörülere imza atarak adından da söz ettirdi. TD Sequential İndikatörünün göstergesi, Bitcoin‘in 2019 zirvesini 14.000 dolar ve dip fiyatını 6.400 dolar olarak adlandırdı ve doğru öngördü. TD Sequential, Aralık 2017’nin zirvesini ve 2018’in dip fiyatı da dahil olmak üzere Bitcoin’in en ünlü zirvelerini ve diplerini doğru bir şekilde tahmin etti. Bu indikatör ayrıca Tezos, Chainlink ve Ethereum isimli altcoin’lerindeki parabolik rallinin sonunu da doğru bir şekilde tahmin etti. Sonuç olarak indikatörün son yıllarda 20’nin üzerinde tahmini doğru çıktı.

Ripple İle İlgili Yazımıza Ulaşmak İçin

Ripple(XRP)Nedir? Ripple İle İlgili Bilinmesi Gerekenler