Hakkımızda

HAKKIMIZDA HAYAT HİKAYEMİZ

Merhabalar hakkımızda sorulan sorulara yanıt verdik. İlk olarak bu web sitesini açma düşüncesi aklımızda değildi. Sadece 2 dost gerçek hayatta belli bir süre aynı şehirde yaşadık sonra yollarımız ayrılınca sadece 2 yol vardı: İletişim kurmak ya da kurmamak biz 2 dost olarak iletişim kurmayı konuşmayı seçtik. Aldığımız karardan hiç şüphe etmedik hiç bir zaman.

Başlarda gerçekten aramızda pek konuşmazdık pek sohbet geçmezdi tek tük konuşurduk o kadar başka hiç konuşmazdık. Aradan yıllar geçince ben bir gün dostumun yaşadığı yani eskiden yaşadığım şehre gelince tabi, o zamanlar aramızda hortladı bu ilişki sıkı fıkı dost olduk sanki gerçekten birlikte yaşıyormuşuz gibi sohbet etmeye başladık. Tekrar günler aylar geçince birlikte oyun bağımlısı olduk. Tabi bu oyun bağımlısı olmaktan rahatsız mıydık tabiki de değildik. Her gün okuldan gelince birlikte oyunlar oynardık farklı şeyler denerdik. Alanımızda en iyisiydik bizden iyisi yoktu öyle diyeyim.

Aylar geçmeye devam ederken oynadığımız oyundan sıkılmaya başlamıştık. Açıkcası ben sıkılıyordum bunu dile getirdim bana hak vermeye başladı. Günler geçtikçe hedeflerimin peşinde koşmaya başlamak istedim, istediğim hayatı yaşamak istedim, kendi başıma bir şeyler yapıp kendi paramı kazanmak istedim, istediğim şehirde yaşayıp, istediğim arabaya binmek istedim, sonra bir gün anladımki bunları gerçekleştirmek için hiç bir emek harcamadığımı anladım, ardından hayallerimi gerçekleştirmek için bir website açmaya karar verdim.

İlk başlarda aklımda website açma fikri yoktu aslında. Sadece bir kuruntudan ibaretti, başarısız olacağıma kendimi adeta inandırmıştım, aslında böyle bir şeyi denemeden bilemeyecektim. İlk başlarda bir YouTube kanalı açmaya karar vermiştim. İlerleyen zamanlarda website açmak bana daha eğlenceli görüldüğü için website açmaya karar verdim, ama bir şeyler eksikti bir yoldaş, dost sonra anladımki yanıma aldığım dost benim için her şeyi yapmaya hazırdı.

Buradaki anlattığım hikayede yazmadığım çok fazla bir şey yok,hikayemi birazda kısa tutmak istedim.

——-Geleceğin Borsacıları

Gizlilik politikasını görmek için buraya tıklayabilirsiniz. https://parayicalistir.com/gizlilik-politikasi/